“AK İT”LERİN “AK İTLİKLERİ” VE “ATATÜRK DÜŞMANLIĞI”NIN KAYNAĞI!..

  • 0
150 150 bakikarakol

30 Ağustos Zafer Bayramı nedeni ile “Devletin zirvesi” Anıtkabir’e çıkıyor, AKP Genel Başkanı Cumhurbaşkanını seven bir grup slogan anıyor!
Yeni değil, öncesi de var!
Önlem alınmadı!
Dün de (30 Ağustos 2020 Pazar) alınmadı!

Çok yakışıksız bir eylem!

Aynı gün, daha zıvanadan çıkmış bir başka eylem meydana geldi:
Ak itler, gene “ak itlik” ettiler!
“Devletin zirvesi Anırkabir’de” diye yazdılar!

Aslında “anıran” kendileri!

Nedir bunlardaki “Atatürk düşmanlığı?!”

Ben bunlara, “Türk” ve “Müslüman” demiyorum!

Dersem, gerçeği yadsımış, çarpıtmış, halkıma ve çağdaş dinime ihanet etmiş olurum!

Bunlar, bu ülkenin, bu halkın, Müslümanların ve kutsal İslam Dini’nin, insanın, insanlığın gerçek düşmanının yerel ajanları, maşalarıdır!

Üç günlük dünyada şatafatlı yaşam için ülkesine, halkına, kahramanlarına, şehitlerine, gazilerine vb ihanet etmek, düşmanın emir kulu olmak, insan olana yakışmaz!

Ülkesi, halkı, bölgesi, insanlık ve aydınlık yarınlar için düşünen, savaşım veren, “Bağımsızlık benim karakterimdir” diyen “barış insanı”nın istemeyeni, sevmeyeni, düşmanı, düşman belleyeni çok olur!

Çünkü…

Düşmanlığın mayasında, “çıkar” yatar!

Anadolu insanın güzel özsözüdür:
“Arı kovanına çomak sokmak”!

İnsan emeğini emenler, düzenlerine karşı duruş sergilendiğinde deliye dönerler, düşman kesilirler, yitirdiklerini geri alıncaya kadar düşmanlıklarını sürdürürler!
Ya kendilerini ya da düşman bellediklerini yok ederler!

Bunlar, topyekûn “emperyalistler”dir!

Bu emperyalistlerin, düşmanlıklarında kullandıkları insan kaynaklarının başında, parayla, mevki, makam, lüks yaşam vb ile kandırdıkları “yerel işbirlikçiler” gelirler!
Onları öyle bir eğitir, kendilerine öyle bir bağımlı kılarlar ki, her biri “düşmandan beter düşman” kesilirler!

İçimizdeki, Atatürk, Türkiye, Türk halkı, Müslüman vb düşmanların patronlarının ilk sırasında İngiliz emperyalistleri vardır!

Bu “öz düşman”ı halka anlatmaktan kaçınarak, onun yerel işbirlikçileri ile uğraşmak yanlıştır, bir başka biçimde işbirlikçiliktir, düşmana, düşmanın düşmanlığına hizmettir!

İngilizlerin başı çektiği emperyalistlerin iğrenç, insanlık dışı düzenlerine Çanakkale Savaşları’nda, Ulusal Kurtuluş Savaşı’nda ağır darbeler indiren dünya lideri Kemal Atatürk’e düşman kesilmenin kaynağına, vurgulamaya çalıştığım pencereden bakarsak, gerçekleri ötelememiş, halkımızı doğru biçimde bilgilendirmiş, aydınlatmış oluruz!

“Halkın bilgilenmesi, aydınlanması, ülkenin ve halkın dünü, bugünü, yarını güvendedir, kahramanları, şehitleri, gazileri gönüllerdedir” demektir!

Bilinsin ve de kabul edilsin ki:
Ara dönemler, reklam araları gibi kısadır!..

  • 0

Yorum Yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak.