ÇAĞDAŞ, ŞIK GİYİMLİ LİDER VE İLKEL GİYİMLİ TALİBAN YÖNETİMİ!..

  • 0
150 150 bakikarakol

Uluslararası Çalışma Örgütü‘nün (ILO’nun) 1 Eylül 2021’de açıkladığı kapsamlı rapora göre, dünyada emeklisi en fakir ülkelerden Türkiye’nin 20 yıldan beri yönetiminde olan AKP Genel Başkanı Cumhurbaşkanı, dünya liderleri içinde her olanağa sahip ve olanaklar içinde yaşayan, en güvenli biçimde korunan, en şık, en çağdaş giyinendir.

Öyle ki…

Bir gün olsun, günlük saç, sakal tıraşı olmadan, bazı günler dışında da ceketsiz ve kravatsız kamuoyunun karşısına çıkmadı.

 

Biran…

AKP Genel Başkanı Cumhurbaşkanını, uzamış saç, sakalla, kravatsız, ceketsiz, dahası ceket yerine cübbe benzeri uzun bir giysi giydiğini, halkın arasına girdiğini ya da kamuoyunun karşısına çıktığını düşünelim.

 

Nasıl bir tepki alır dersiniz?   

 

 

Dünyanın en ilkel giysisini giyen, uzamış saçı sakalı birbirine karışmışlar da var.

Onlar, üretim babaları emperyalist ABD ile İngiltere olan ve üretim babalarının siyasi ivme kazandırdıkları dinci vahşi terör örgütlerinin lider kadroları, militanları!

 

Onlardan biri, üretim babalarının engin desteği ile Afganistan’ı işgal eden, Afgan halkını çağdışı yönetim anlayışlarıyla yönetecek olan Taliban’dır!

 

Yürürlükteki 1982 Anayasası’nın 2’inci maddesinde “… demokratik, laik ve sosyal bir hukuk Devletidir” yazan Türkiye Cumhuriyeti’nin, çağdaş, şık giyimli Cumhurbaşkanı, Afganistan işgalinin ilk günlerinde, dünyada ve Türkiye’de yankı bulan bir açıklama yaptı.

Afganistan işgalcisi Taliban’ı kastederek, dedi ki:

“Türkiye’nin, onun inancı ile alakalı olarak ters bir yanı yok. Ters bir yanı olmadığı için de onlarla bu konuları daha iyi görüşebileceğimize, anlaşabileceğimize ihtimal veriyorum.” 

 

Yanıt gecikmedi.

Vahşi terör örgütü Taliban’nın sözcüsü Zabihullah Mücahid “Türkiye ile iyi ilişkiler istiyoruz. Türkiye bizim kardeşimiz, inanca dayalı pek çok ortak noktamız var. Türkiye’nin geçmişi bırakıp bugüne ve geleceğe dönmesini istiyoruz. Ondan sonra diyalog isteyebiliriz” diye açıklama yaptı.

 

Muhatap alınan, vahşi terör örgütü işgalci Taliban’nın sözcüsünün şu söylediklerine bakar mısınız?!

 

Kutsal, çağdaş İslam Dini’ne çok büyük zarar veren Taliban ve benzerleriyle, “demokratik, laik ve sosyal hukuk devleti Türkiye’nin, inanca dayalı hiçbir ortak yanı yoktur, olamaz, olmamalı!

 

Türkiye’nin geçmişi bırakması ne demek?!

 

En ağırı da “Ondan sonra diyalog isteyebiliriz” demesi!

 

Hadi oradan ilkel beyinli yaratıklar!

Siz kimsiniz ki, dünya lideri Kemal Atatürk’ün Türkiye’sinin yönetimine dayatmada bulunuyor, ayar çekmeye kalkıyorsunuz?!

 

Bu içerikte bir çıkışın yapılacağı umudu ve beklentisindeyim…

 

Bu arada…

https://halktv.com.tr/gundem/erdogan-aday-olursa-oy-verir-misiniz-iste-vatandasin-cevabi-471241h linkini tıklayıp okumanızı isterim…

  • 0

Yorum Yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak.