PARTİMİZ CHP’MİZDE SİYASA YAPMAYA SOYUNAN ASLI BAYKAL DA, “GERİ DÖNÜŞÜM PARTİSİ” ÜYESİ AKP’LİLERLE İŞ TUTUYOR!..

  • 0
150 150 bakikarakol

Emin olabilsem ki…

“Hizipçilik”te Türkiye’de bir numara, dünyada ilk üçte “Bankamatik Milletvekili” Deniz Baykal’ın, partim CHP’de siyasa yapmaya soyunan kızı “Biyokimya”cı Prof. Dr. Aslı Baykal; 2 Mart 2002’de, İstanbul’da, Sabancı Üniversitesi’deki “seçkin toplantı”da (!) “Türkiye’nin stratejik konumu nedeniyle en iyi ihracat ürünü ordusudur” https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/turkiye-nin-en-iyi-ihracat-urunu-ordudur-5223347 sözünü edecek -emperyalizmi, emperyalistleri, onların donanımlı ordularını dize getirmiş, ‘geldikleri gibi göndermiş’ kahraman Türk Ordusuna “ihracat ürünü” diyecek- kadar ileri giden ve oracıkta ağzının payı verilmeyen “Georga Soros” adlı alçağın, Türkiye’deki vakfının kurucuları arasında yer alan, partim CHP’min ne yazık ki başındaki “adı lazım değil”e ve ekibine karşı parti içinde savaşım verecek, “adı lazım değil”i ve ekibini CHP’mizden temizleyecek…

Hiç ikileme düşmeden, Aslı Baykal’ın yanında yer alır, onu herkesten çok sahiplenir, savunurdum.

Ama…

Aslı Baykal öyle biri değil!

“Hizipçi”, “cimri” babası “Bankamatik Milletvekili” Deniz Baykal “kılavuzu”, iktidar yanlısı basının pek sevdiği (!) Mehmet Sevigen de “sözcüsü” olan, dünya liderimiz Kemal Atatürk’ümüz düşüncelerinden yoksun Aslı Baykal, CHP’de siyasa yapma kararı alarak, CHP’mize zarar verecek biri!

Ayrıca…

Aslı Baykal’ın sicilinde, -o yıllarda yönetimindeki- Halk TV’yi “Halk TV” yapan “fikir işçisi kadro”yu, 1 Nisan 2019 sabahı işten çıkarmak gibi koca bir “kara leke” var!

Bu bile Aslı Baykal’ın, Atatürkçü, CHP’li olmadığının, olamayacağının işareti, kanıtı, belgesidir!

Gerçek Atatürkçü, gerçek CHP’li asla böyle bir “yanlış”ı yapmaz, yapamaz!

Şayet yaparsa…

Atatürkçü değildir, CHP’li değildir!

Atatürk’e, CHP’ye zarar veren biridir!

 

Bakınız…

Geçen hafta bugün (14 Haziran 2021 Pazartesi) yazdığım “HİZİPÇİ, BANKAMATİK MİLLETVEKİLİ” DENİZ BAYKAL’IN TORNASINDAN ÇIKMIŞ ASLI BAYKAL’IN CHP’YE ZARAR VERMEMESİ OLASI MI?!. https://bakikarakol.com/hizipci-bankamatik-milletvekili-deniz-baykalin-tornasindan-cikmis-asli-baykalin-chpye-zarar-vermemesi-olasi-mi/ başlıklı yazımı okuyan, çok iyi tanıdığım, çok iyi tanıdığım kadar güvendiğim ”dostum”dan aynı gün saat 17.23’te bir ileti (mesaj) aldım.

 

“Merhaba” diye başlayan iletide “Aslı Baykal’ı tanıyorum” deniyordu ve “Sık sık AKP eski Konya Milletvekili Hüseyin Kocabık’ın, Çankaya’daki iş ofisine takılıyor” tümcesi yer alıyordu.

Sonra da…

Hüseyin Kocabıyık’ın, Uşak ilinin şimdiki Valisi öğretmen kökenli Funda Kocabıyık’ın eşi olduğu belirtiliyor, “Aslı Baykal’ın us (akıl) danışmanı”nın Hüseyin Kocabıyık olduğu vurgulanıyordu.

İleti “Sık sık onun ofisinde toplanıp CHP’yi bölme planı yapıyorlar… Aslı da onlara alet oluyor… Çok iyi biliyorum… Kaynağım çok sağlam…” biçiminde bitiyordu.

 

Aslı Baykal yalanlayacak mı?

Yanıtlamayarak,  doğrulayacak mı?

Bilmiyorum.

Ama…

Aslı Baykal, babası “hizipçi”, “cimri” ve “Bankamatik Milletvekili” Deniz Baykal gibi, özelde “CHP”mize, genelde “Türk siyasası”na ciddi zarar verecek biri!

Hangi ilden –büyük olasılıkla Antalya’dan- aktif siyasaya başlayacaksa, o ilin CHP İl teşkilatı ile ilçe teşkilatları ve de Antalyalı CHP’liler, “potansiyel tehlike”nin ayırtına varsınlar, Aslı Baykal’ı içlerine almasınlar, CHP’mize ve CHP’liliklerine zarar vermesine olanak tanımasınlar, CHP’mizden üyeliğinin silinmesini mutlaka sağlasınlar.

Bu kadarla kalmasınlar…

Türk Ordusu’nu “en iyi ihracat ürünü” gören CIA elamanı, para spekülatörü Soros’un, partimiz CHP’mizdeki siyasi kadrolarının, partimiz CHP’mizden uzaklaştırılmalarının fitilini ateşlesinler, yurt genelindeki CHP teşkilatlarına da öncü örnek olsunlar.

Yoksa…

AKP işbirlikçisi “sözde CHP’liler”, partimiz CHP’mizi -bitirmek için-içten ve dıştan kurt gibi kemirecekler, emperyalist “Geri dönüşüm projesi”nin gerçekleşmesine hizmet etmiş olacaklar.

 

Bilelim ki…

AKP, “Geri dönüşüm partisi”dir!

Partimiz CHP’mizde siyasa yapmaya soyunan “hizipçi”, “cimri” ve “Bankamatik Milletvekili” Deniz Baykal’ın kızı Aslı Baykal da –iletideki bilgilere göre-  “geri dönüşüm partisi” üyesi AKP’lilerle iş tutuyor!..

  • 0

Yorum Yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak.