YILMAZ ATEŞ “BAYKAL GÜZELLEMESİ”Nİ BIRAKSIN, 2 YIL 6 AY 12 GÜNDÜR YANITLAMADIĞI SORULARI YANITLASIN!..

  • 0
150 150 bakikarakol

https://tr.wikipedia.org/wiki/Y%C4%B1lmaz_Ate%C5%9F linkinden özgeçmişini okuyacağınız, CHP Ankara eski Milletvekili, 22’inci Dönem Kamutay (Meclis) Başkanvekili Yılmaz Ateş, dün, CHP’nin, yakın zamana kadar da Baykal Ailesi’nin amansız karşıtlarından, Gökçeklerin yandaş Beyaz TV’sindeydi.

Pazar günleri saat 11.00’da başlayan, Melissa Bağcı sunumunda canlı yayınlanan Akılda Kalsın programında, A Takımında yer aldığı “Bankamatik Milletvekili” Deniz Baykal’a güzellemeler yaptı.

“Bankamatik Milletvekili” Deniz Baykal’ın antiemperyalist ve emperyalist ABD karşıtı olduğunu (!), onlara karşı savaşım verdiğini (!) anlatı.

 

Partim CHP’min ne yazık ki başındaki “adı lazım değil”le ilgili ise doğruları söyledi.

Partiden (CHP’den) ihraç edildiği için değil…

 

Soyadındaki gibi ateş olsa cürüm kadar yer yakan Yılmaz Ateş’e anımsatmak ve sormak isterim.

Size, 25 Şubat 2019 Pazartesi saat 00.59’da Messenger’dan yazdım:

Yılmaz Bey; Deniz Baykal’a yakınlığınızı bildiğim için bilginize başvuruyorum… Hasan Altıner adlı beyefendi önceki gün (23 Şubat 2019 Cumartesi) facebookta bir paylaşımda bulundu. Aynen şöyle yazıyordu: “Sayın Deniz Baykal yeminden sonra biriken parasının çekini Çağdaş Eğitim Vakfı’na bağışlamıştır.” Böyle bir habere rastlamadım. Dün, İlk Kurşun internet gazetesinde çok kısa bir haber okudum. Tatmin edici ve inandırıcı değildi. Yardımcı olursanız sevinirim: Bağış olayı doğru mu? Çek, Çağdaş Eğitim Vakfı’na, tam olarak hangi gün, kime verildi?.. Çekteki para miktarı –sakıncası yoksa- ne kadardı?.. Aydınlatmanız dileği ile saygılarımla… Baki Karakol… bakikarakol@hotmail.com

 

Hasan Altıner de, iznini almadığım için adını yazmayacağım İzmir CHP eski İl Başkanı da –siz onu iyi tanırsınız- sizin de adınızı verdikleri için yazdım.

 

Bugün 6 Eylül 2021 Pazartesi.

Aradan –yanlış hesaplamadıysam- 2 yıl 6 ay 12 gün geçti.

Yanıt vermediniz.

Neden?

“Bana ulaşmadı”, “Görmedim” diyebilirsiniz.

Şimdi gördünüz.

Buyurun, eğip bükmeden yanıt verin, buradan paylaşayım.

Bekliyorum…

  • 0

Yorum Yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak.